Typy zobrazovačů

Zobrazovače dodáváme v horizontální i vertikální orientaci, stojanové, závěsné či ve verzi pro montáž na stěnu. Ke své funkci potřebují pouze připojení do elektřiny a sítě WiFi.

Zobrazovače jsou standardně dostupné ve velikostech uhlopříček 22" až 60" (palců), nicméně je možné přehrávač Jummper připojit k jakémukoliv zobrazovači, který má HDMI konektor.

Nejmenší zobrazovač má velikost obrazovky 30 x 50cm a je vhodný zejména do regálů mezi výrobky nebo k pokladnám. Největší má potom rozměry 80 x 130cm a společně se stojanem je 185cm vysoký.

Kde se dá umístit?

Kdekoli, kde je místo pro televizní obrazovku - zobrazovače lze zavěsit na konzoli ze stropu, ze stěny nebo postavit na vlastní podstavec. Celé zařízení váží okolo 7kg (obrazovka s uhlopříčkou 22“) až 90kg (obrazovka s uhlopříčkou 60“) a je připojené pouze jediným napájecím kabelem, díky čemuž nejste zásadně omezeni při výběru vhodného místa.

Zobrazovače je možné využít jako:

  • Závěsné – zobrazovače jsou ve výlohách prodejen zavěšeny ze stropu
  • Stojanové – volně stojící na zobrazovače na vlastních stojanech
  • Nástěnné – zobrazovače jsou přímo připevněny na zeď, například nad pokladnami

Široká škála zobrazovaných multimediálních formátů

Naše standardně vyráběné přehrávače umožňují přehrávat mnoho multimediálních formátů. V případě vytvoření přehrávače na míru je možné přehrávat i velmi nestandardní formáty. Seznam standardně podporovaných formátů multimediálních souborů jsou:

  • Obrázky: .png, .jpg, .jpeg
  • Video: .mp4, .avi, .mkv, .mov, .mpg, .mpeg, .flv
  • Streamované video: video stream, například z bezpečnostních kamer
  • Webové stránky: jakákoliv webová stránka

Jak funguje?

Uživatel zadává data (video soubory, obrázky nebo webové adresy) pro přehrávání na webový server pomocí internetového prohlížeče na libovolném počítači. Vybere nadefinovanou skupinu obrazovek a zvolí časový údaj, kdy má přehrávání začít. Všechny zobrazovače Jummper z této skupiny si požadovaný obsah stáhnout ze severu, uloží v přehrávači a začnou přehrávat v zadaný čas v opakujících se smyčkách.

Typy a velikosti zobrazovačů

Externí přehrávač Jummper

Externí přehrávač
Externí přehrávač

Externí přehrávač

Ke stávající obrazovce jednoduše připojte externí Jummper přehrávač a získáte tím plnohodnotný vzdáleně ovladatelný DIGITAL SIGNAGE zobrazovač.

Externí přehrávač má velmi kompaktní rozměry a je možné jej umístit i za obrazovku umístěné na zdi.

Přehrávač je možné k obrazovce připojit pomocí HDMI, DVI, či VGA rozhraní. Instalace a spuštění přehrávače je otázkou jedné minuty.


Kompletní zobrazovače Jummper

Zobrazovač o velikosti 22"

Úhlopříčka 22"

Zobrazovač s touto velikostí je vhodný zejména pro umístění do polic, regálů a na prodejní pulty. Tento zobrazovač je vhodný zejména k prezentaci jednoho produktu přímo v místě prodeje produktu. Díky svým rozměrům je možné jej umístit přímo do regálů vedle promovaného výrobku.

Zobrazovač o velikosti 32"

Úhlopříčka 32"

Zobrazovač s touto velikostí je vhodný zejména pro umístění dovnitř prodejen mezi jednotlivé regály a prodejní pulty, kde díky své velikosti nebude překážet, přičemž dostatečnou plochou obrazovky dokáže zákazníka zaujmout.

Zobrazovač o velikosti 40"

Úhlopříčka 40"

Zobrazovač s touto velikostí je vhodný k umístění ke vstupům do prodejen nebo do uliček v prodejnách. Díky velikosti zobrazované plochy je velmi snadné upoutat pozornost zákazníka.

Zobrazovač o velikosti 55" a 60"

Úhlopříčka 55" a větší

Zobrazovače s velikostí větší než 50" jsou určeny zejména do výloh prodejen nebo do obchodních center, kde tento zobrazovač dokáže svou velikostí upoutat naprostou většinu zákazníků, a to i přesto, že se v nákupních centrech pohybuje velké množství zákazníků, díky čemuž jsou bežné poutače snadno přehlédnutelné.

Vertikální závěsný zobrazovač o velikosti 22", 32", 40", 55" a 60"

Vertikální závěsný zobrazovač o velikosti 22", 32", 40", 55" a 60"

V případech, kdy není vhodné či možné používat stojanové zobrazovače, jsou velmi využívanou variantou závěsné zobrazovače. Takévéto zobrazovače jsou vhodné k umístění na stěny obchodů - zejména nad pokladny, nad regály, a pak také tam, kde lidé stojí ve frontě na zaplacení a mohou sledovat aktuální nabídky prodejce.

Horizontální závěsný zobrazovač o velikosti 22", 32", 40", 55" a 60"

Horizontální závěsný zobrazovač o velikosti 22", 32", 40", 55" a 60"

Stejně jako vertikální závěsné zobrazovače, tak i horizontální zobrazovače jsou určeny do prostor bez možnosti použít stojanové zobrazovače. Tento typ je tak vhodný zejména do prostor, jako jsou eskalátory, průchody, nosné sloupy a také všude tam, kde je omezen prostor pro umístění zobrazovače na šířku.

Přehrávače a zobrazovače Jummper dle požadavků klientů

Horizontální závěsný zobrazovač o velikosti 22", 32", 40", 55" a 60"

Přehrávač je možné zabudovat do již existujích zobrazovačů a systémů, případně je možné je připojit jeden přehrávač na několik obrazovek současně.

Na přání je možné dodat aplikaci pro operační systém Android a tím zajistit přehrávání multimediálních souborů také na mobilní telefony a tablety.

Rozměry, tvary a design zobrazovačů je možné připravit na přání zákazníka, aby vyhovoval prostředí, do kterého se přehrávač či zobrazovač Jummper bude umisťovat.

Zobrazovač může mít také formát informačního kiosku.


Poznámka: Veškeré obrázky zobrazovačů a přehrávačů jsou pouze ilustrativní. Finální vzhled vždy záleží na konkrétním modelu a požadavcích klientů.

Kontaktní údaje

AceLogic s.r.o.
Kaprova 42/14, Staré Město
110 00 Praha 1
Tel.: +420 602 271 419
Email: info@jummper.cz